Krepšelis:

tuščias - 0,00 €
Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias.

0

Spausdintuvų kasečių pildymas ir atnaujinimas

Kokybiška spausdintuvų kasečių pildymo paslauga yra reikalinga kiekvienam verslui, kuris efektyviai ir taupiai tvarko savo ūkį. Blogai užpildytos spausdintuvų kasetės atsilieps spaudinio kokybei, tarnaus trumpiau, ne tik kad nepadės sutaupyti pinigų, bet gali atnešti neplanuotų nuostolių – sugadinti patį spausdintuvą.

Pakartotinai užpildydę savo panaudotą lazerinę kasetę galite sutaupyti daugiau kaip pusę naujos kasetės kainos ir prisidėti prie aplinkos saugojimo. UAB Egidas gali padėti Jums sumažinti savo spausdinimo išlaidas iki 70%! Jūsų lazerinė kasetė bus kruopščiai užpildoma ir paruošiama darbui naudojant naujausias pildymo technologijas, kurios leidžia greitai ir optimaliai pakartotinai užpildyti lazerinę kasetę nespėjus jai pilnai susidėvėti.

Pristatykite savo tuščią nespalvoto lazerinio spausdintuvo kasetę į mūsų biurą adresu Dariaus ir Girėno g. 20, Tauragė ir mes užpildysime ją už mažiausią kainą!

UAB "Egidas" teikiamos paslaugos

  • Lazerinių kasečių pildymas, atnaujinimas, keitimas
  • Prekyba spausdintuvų gamintojų ir lygiavertėmis (Armor) kasetėmis lazeriniams ir rašaliniams spausdintuvams bei kopijuokliams
  • Prekyba popieriumi
  • Prekyba spausdintuvais ir kopijuokliais
  • Spausdintuvų ir kopijuoklių remontas, aptarnavimas
  • Tuščių kasečių supirkimas

Įmonėms pasirašiusioms bendradarbiavimo sutartį prekių pristatymas NEMOKAMAS!


Jei neradote reikiamos spausdintuvo kasetės mūsų internetinėje parduotuvėje www.megatech.lt, susisiekite su mumis telefonu 8 682 27137 arba el. paštu: info@megatech.lt
Džiaugiamės galėdami pasiūlyti kompiuterinės, buitinės ir biuro technikos, vaizdo ir garso technikos dar pigiau!


Atstovaujame šias kompanijas: